STACJA ZABIEGOWA - CAVI SHAPE

Stacja zabiegowa - Elektrostymulacja
Intensywne rozbijanie komórek tłuszczowych i ich usuwanie

Sygnał ultradźwiękowy dużej mocy o częstotliwości ok. 40 kHz oddziałując intensywnie na komórki tłuszczowe powoduje ich drgania oscylacyjne. Wraz ze wzrostem temperatury następuje spalanie nadmiaru tłuszczu w wyniku rozpadu komórek, a co za tym idzie, ogólna redukcja ilości tkanki tłuszczowej.

Stacja zabiegowa - Elektrostymulacja
Głowica podciśnieniowa z funkcją RF

Działanie połączonych technologii Vacuum + RF powoduje mechaniczną granulację tkanki tłuszczowej do głębokości nawet 3 cm, a potem rozpad komórek w wyniku gwałtownego ich rozgrzewania i stopniowe usunięcie nadmiaru tłuszczu widoczne w zmniejszającej się wielkości powstałego wcześniej granulatu.

Redukcja zmarszczek twarzy, uelastycznianie skóry i lifting

Głowica RF z elektrodami sprzężonymi pojemnościowo emituje energię fal radiowych (RF) i tworzy pole elektryczne w obrębie tkanki podskórnej. Ponieważ struktury kolagenowe kurczą się w temperaturze ok. 60 – 70 °C, po zabiegu usuwania zmarszczek pacjentka odczuwa natychmiastowe naciągnięcie skóry, a twarz staje się wygładzona. W pobudzonym w ten sposób procesie ciągłego wytwarzania kolagenu grubość i gęstość tkanki skóry właściwej ulega zwiększeniu i w rezultacie trwale zanikają zmarszczki, blizny, wzrasta elastyczność i poprawia się świeżość oraz gładkość skóry. Przy zwiększonym poziomie kolagenu wzrasta zdolność regeneracyjna komórek skóry, co powoduje po pewnym czasie zanik zmarszczek nawet w miejscach poparzeń i zrogowaceń.

Energia Jade

Promieniowanie podczerwone modyfikowane naturalnymi minerałami oddziałuje kojąco na zniszczoną skórę, rozgrzewa tkankę podskórną i pobudza rozścięgna mięśniowe likwidując oznaki starzenia – luźną i obwisłą skórę. Wpływa także na odbudowę kolagenu i elastyczność włókien.