STACJA TRENINGOWA - SWAN SHAPER

Rewolucyjne urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki z lampami kolagenowymi. Efektem treningu jest nie tylko piękna sylwetka, ale także zdrowy, prawidłowo funkcjonujący organizm.

STACJA TRENINGOWA - VACU SHAPER

POGROMCA CELLULITU to specjalistyczne urządzenie łączy rezultaty wysiłku özycznego i działania podciśnienia. Ćwicząc na Vacu Shaper spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową.

STACJA TRENINGOWA - ROLL SHAPER

Rollmasaż jest gwarancją intensywnego a zarazem relaksacyjnego masażu, który doskonale ujędrnia ciało, poprawiając krążenie, usuwa z organizmu toksyny, a przede wszystkim skutecznie redukuje cellulit.

STACJA TRENINGOWA - ROWER POZIOMY

Jest on przeznaczony dla Pań, które chcą podczas ćwiczeń odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stawy kolanowe. Jazda na rowerze treningowym jest formą ćwiczeń niezwykle korzystną dla zdrowia.

STACJA ZABIEGOWA - ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany również elektrogimnastyką. Jest skuteczny w walce z cellulitem, poprawia elastyczność skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

STACJA ZABIEGOWA - LIMFODRENAŻ

Zabiegi wpływające bardzo głęboko na problematyczne partie ciała. Zapobiega chorobom zapalnym czy chłonnym a także zwalcza cellulit, żylaki, obrzęki pourazowe i nadwagę. Poprawia krążenie krwi i limfy.

STACJA ZABIEGOWA - PLATFORMA WIBRACYJNA

Urządzenie do wibrotreningu opiera się na nowatorskiej metodzie stymulacji nerwowo-mięśniowej poprzez drgania mechaniczne. Wibracje wywoływane przez to urządzenie wywołują naturalne skurcze mięśni we wszystkich zaangażowanych w trening partiach ciała. 10-15 minut ćwiczeń – zastępuje kilka godzin na siłowni.

STACJA KOSMETOLOGI ESTETYCZNEJ - LIPO LASER

Efekt odsysania tłuszczu bez zabiegu chirurgicznego.
Lipo Laser – innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie.

BODY WRAPPING

Zabieg polegający na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednim preparatem antycellulitowo ujędrniającym lub wyszczuplająco wygładzającym. Celem zabiegu jest zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, wygładzenie i dotlenienie skóry, wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

STACJA ZABIEGOWA - CAVI SHAPE

Nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki! Połączenie liposukcji kawitacyjnej, masażu podciśnieniowego z falami IR oraz bipolarnymi falami RF – efekty widoczne już po 2 zabiegach.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGÓW?

My Image

Zabierz ze sobą:
1. Leginsy
2. Koszulkę z długim rękawem
3. Skarpetki bawełniane
4. Buty na zmianę do ćwiczeń
5. Butelkę wody mineralnej

My Image
My Image
My Image
My Image
My Image
Kobieta na ciemnym tle

GŁADKA I AKSAMITNA SKÓRA

NOWE TRENDY W DIETETYCE
ZDROWE ODŻYWIANIE

Kobieta pije wodę. Na blacie leżą warzywa i owoce
Gładkie ciało kobiety

MODELOWANIE SYLWETKI IDEALNA SYLWETKA

TRACIMY KILOGRAMY INTENSYWNE SPALANIA

Kobieta mierzy centymetrem obwód bioder